Гуморпедія
Енциклопедія гумору

Головна сторінка

Актуальний гумор

Анекдоти
Індекс А-Я
Рубрики
Кращі
Випадковий

Афоризми
Індекс А-Я
Рубрики
Кращі
Випадковий

Статуси
Індекс А-Я
Рубрики
Кращі

Розповіді
Індекс А-Я
Рубрики
Кращі
Випадкова

Вірші
Індекс А-Я
Рубрики
Кращі
Випадковий

Фото приколи
Індекс А-Я
Рубрики
Випадковий

Малюнки
Індекс А-Я
Рубрики
Кращі
Випадковий

Гумор
Індекс А-Я
Рубрики
Кращий

Надіслати
Автори
Контакт
Мапа сайту
Гуморпедія
Пошук

Пошук роботи  ГУМОР ПРО      

PDA  |  RSS

Актуальний гумор


2021-10-14
Ножиці цензури в соц. мережах


Зелена енергетика періодично приводить до посиніння населення ... від холоду

Лікар-анестезіолог передрік нам, що ця хвиля коронавірусу стане останньою. І я не сумніваюся, що вона безумовно стане останньою для тих, хто її не переживе.


2021-10-13
Як я став мільярдером у 2021 році (сповідь одного непростого фармацевта).

Дуже просто стати мільярдером у наш час, якщо ти виробник вакцин під час пандемії, коли за одну дозу рятівної ампули від китайської зарази отримуєш від $50 при умовах що:
- На початку пандемії поширюють перші "правдиві" відео епідемії з Китаю де народ просто на вулиці падав та швидко вмирав від зарази (як з'ясувалося такого просто не може бути від цього вірусу, але ж у людей очі на лоба полізли від жаху)
- У всіх країнах вводиш демонстративні божевільні локдауни придумані мудрою комуністичною партією Китаю, які вона почала вводити, як з'ясувалося майже через пів року після того як випустили вірус з лабораторії.
- Рекордсмен Австралія - майже півтора роки локдауну, розстріл гумовими кулями поліціянтами мирних демонстрантів проти цього божевілля. Після такої терапії спробуй не вакцинуватися.
- Купа трупів померлих від вірусу на початку пандемії (після того як навмисно по заражали народ в будинках пенсіонерів у США та багато літніх людей в Італії - найбільш вразливу категорію населення)
- Перших тяжкохворих підключали до апаратів штучної вентиляції легень, що як виявилося в більшості випадків робити не слід бо це збільшує смертність, але при цьому створює жахливі сцени у лікарнях і шалено лякає людей.
- Народ від вірусу мре як мухи, навіть у ДТП та від кульових поранень (У багатьох країнах були вказівки записувати у перелік померлих від китайської зарази кого тільки можна).
- Населення залякали до такого стану, що в багатьох країнах воно обісралося з переляку і скупило весь туалетний папір.
- Іспанка просто відпочиває (Смертність від китайської зарази навіть при згаданій вище статистиці виявилася менше 0.01 відсотка, отже працює вакцина чи ні, але намалювати її ефективність не складає труднощів)
- Вакцини дуже ефективні (Вже є в наявності розроблені протоколи лікування коронавірусу котрі різко знижують його "високу" смертність, таким чином що вакциновані стали терапевтичним шляхом краще виживати, втім як і не вакциновані).
- Першими, показово-публічно вакцинувалися президенти, прем'єри та інші відомі "гідні довіри" жителі цієї планети рекламуючи своїми діями рятівну вакцинацію (Правда ні хто не знає що їм там насправді кололи ... і ніколи не дізнається)
- Імунітет у перехворілих заразою в 17 разів вище імунітету ніж у проколотих так званими вакцинами, але більшість країн змушують вакцинуватися своїх громадян в незалежності від того перехворіли вони чи ні.
- Тестування проводиться найточнішими тестами за всю історію медицини (Періодично спливає інформація про утилізацію сотнями тисяч тестів котрі дають помилково позитивні результати).
- Тести дуже чутливі до наявності вірусів (Періодично показуючи позитивні результати у хворих звичайним грипом ... мабуть через це виробники вакцин планують робити коктейль з вакцини проти китайської зарази і грипу ... що б вона хоч від чогось захищала)
- Вакцина дуже ефективна і повертає втрачені вами свободи (На практиці ті хто вколов вакцину нарівні з невакцинованими можуть захворіти і змушені носити медичні намордники)
- Роботодавці звільняють тих хто не вакцинувалася (вколи собі якусь незрозумілу гидоту або переїжджай жити під міст і харчуйся зі смітника).
- Ресторани та громадські місця відмовляються обслуговувати і пускати тих хто не пройшов вакцинацію.
- Вакцинувати змушують навіть дітей які взагалі ні як не страждають від цієї зарази.
- Згідно з останніми дослідженнями самих же виробників вакцин: їх "висока" ефективність зберігається тільки протягом 6 місяців а потім потрібно знову колоти, а потім знову, а потім новий варіант і знову колоти ... кожні пів року (це виходить дві дози на рік .. . по $50 з людини за дозу, навіть якщо за неї заплатили з бюджету країни, поки що з бюджету ... але ж і бюджет країни це теж ваші гроші з податків ...)
- Просто "чудовий" результат спалаху зростання захворювань і важких випадків показав Ізраїль отримавши вакцину майже всією країною, при цьому не отримавши природного імунітету у порівнянні зі шведами котрі зробили все навпаки і результат у шведів - навпаки.
- "Правдиві" ЗМІ, все вище перераховане не скажуть, а соціальні мережі за такий текст вас засунуть у глибокий бан, що б не підривали довіру до вакцин.

- Мені цікаво, після того як щеплений відкинув копита, QR код його вакцинного аусвайса видаляють або віддають доношувати наступному?

Спокій нам тільки сниться ...
Крім пандемії, зростання цін та інших лих, з'явилася нова біда - Windows11.
Тепер зрозумієте, що пропаганда вакцинації була просто дитячим белькотінням, порівняно з безперервними настирливими проханнями оновити операційну систему на вашому комп'ютері!

Знаєте чому терористична організація "Талібан" заборонена наросії? Це тому що терористична організація наросіія недолюблює конкурентів.

Марк Цукерберг вибачився перед мільйонами котів, котрі не потрапили до Фейсбуку під час збою.

- Сусід китайський коронавірус привіз з міста. Пронос, блює.
- За симптомами більше на привокзальний чебурек схоже ...


2021-10-10
Операційні системи Майкрософту вдаються через одну.
ХР (успіх) - Vista (провал) - Win7 (успіх) - Win8 (провал) - Win10 (успіх).
Встановив Win11 і почав поважати Майкрософт за стабільність ...

Судячи по інтернету коти завойовують світ.
Собаки, не здавайтеся!
Кажуть, що всі вакциновані перенесли падіння інстаграму у більш легкій формі.


2021-10-04
Гумор з сьогоднішніх новин2021-10-03
Дуже подобається, коли на ютубі (власник гугул) під буд-яким більш-менш популярним відео, яке хоча б натяком суперечить ідеологічним вподобанням лівацьких власників гуглу, приписується блок з посиланням на статтю у вікіпедія де "незалежними" "експертами" пояснено як "насправді" воно "правильно" має бути (гугул, наразі один з найбільших меценатів вікіпедії)


2021-09-29
Речі, згадуючи які, ти відчуваєш свій вік:
- Windows XP був випущений в 2001 році, 20 років тому.
- В останній раз Пірс Броснан грав Джеймса Бонда 19 років тому.
- Минуло 20 років з теракту 9/11
- "Матриця" вийшла 22 роки тому, Кіану Рівз зараз 57 років.
- Принцеса Діана і Мати Тереза ​​вже 24 роки як мертві.
- Маколею Калкіну 40 років. "Один Вдома" вийшов 30 років тому.
- "Термінатора 2" - 30 років. Едварду Ферлонг, який грав молодого Джона Коннора, зараз 43 роки.
- Наймолодшій з Spice Girls 45, найстаршому з Backstreet Boys 49, Гвен Стефані 51, Мадонні 62.
- Перша книга про Гаррі Поттера вийшла 24 роки тому.
- Перший сезон серіалу "Друзі" вийшов в ефір 27 років тому.
- "Парк юрського періоду" старше, ніж Джастін Бібер.
- "Фейсбуку" 17 років.


2021-09-27
Міжнародні спостерігачі з "Талібану" і Білорусії не зафіксували жодних порушень на виборах в наросійську Держдуму.

Кохання - це коли ти для неї важливіше, ніж її смартфон.

Польоти мільярдерів в космос заради розваги на тлі мільйонів голодуючих у всьому світі ведуть до втрати довіри і людських цінностей, заявив генеральний секретар ООН. Сподіваюся, що він сам відмовився від своєї високої зарплати в ООН, щоб не образити бідних людей.

- Шановний, чому у вас маска на підборідді ?!
- Сповзла ...
- Негайно надіньте, як слід! А у вас чому немає маски?
- Та ось вона, в кишені.
- Чому вона у вас в кишені ?!
- Сповзла ...


2021-09-26
Вчені стверджують що нестача кисню в крові людини знижує інтелект. Носіння масок, за словами тих же вчених сприяє зниженню кисню в крові.
Ото ж бо я дивлюся, що кількість неадекватних ідіотів навколо катастрофічно збільшилася за останній рік


Історичні паралелі через 100 років:
Йосип Сталін "коригував" політичну обстановку на території України депортаціями і геноцидом масово підміняючи неблагонадійне корінне населення - завезеними класово близьким москалями.
Його тезка з протилежного континенту - Йосип Байден "коригує" політичні погляди виборців в підвладній йому країні за допомогою масової підміни наявного населення (яке не бажає голосувати за соціалістів) класово близькими нелегальними емігрантами.

Кореспондент бере інтерв'ю на вулицях Москви після чергових, так званих виборів:
- За кого ви голосували?
- Свій голос віддав за ЄР і кандидата від ЄР. Обґрунтую. Мені подобається жити в тоталітарній, поліцейській державі під керуванням кровожерного тирана, їсти їжаків і соснову кору з лободою, бути рабом, ватою і агресивним окупантом, пити замість кави горілку на сніданок і обіймати ведмедя.2021-09-24
2021-09-22
У продажу з'явився торт під назвою "Байден".
Це той же самий торт що і "Наполеон", тільки без яєць

Коронавірус - найрозумніший вірус у світі!
Спочатку він нападав на людей без масок,потім навчився серед них розпізнавати людей похилого віку. Пізніше вчепився до водіїв транспортних засобів і кидався на поодиноких людей на практично безлюдних вулицях. Цікаво, що невеликі магазини та кафе є для нього якраз придатними місцями, але у великих супермаркетах, ресторанах, банках та інших структурах вірус не приживається.
Пізніше він зачастив на ринки і салони краси і добрався до церкви.
А от собак теж не чіпає і їхніх вигулювальників- вірус розумний!
У літні дні коронавірус виявився взагалі генієм - він здебільшого взяв відпустку і приурочив своє повернення аж під кінець літа (різко напав на школи і садки).
Потрібно зазначити, що коронавірус-це нічний елемент, він відвідує магазини, ресторани та бари опівночі... Напевно вірус тоді сильно лютує, чи мутує, тому вони працювали тільки до 21 .подекуди до 22 год.
Він також володіє математикою ,і не з'являється на урочистих святкуваннях, де є 100 людей, але як тільки налічить 101 - одразу буде присутнім.
А ще він ідеально розбирається в географії: чітко знає в якому районі поселитися і в яку зону його перетворити.
Наостанок варто підкреслити, що вірус є добрим психологом і вражає тих, хто його боїться, і обходить стороною всіх решту!
Дай Боже усім здоров'я.


2021-09-20
- Куме ви чули що, так звана наросійська опозиція агітувала за "розумне" голосування: суть якого полягає в тому, що-б голосувати за комуністів у виборах, де всі результати розписані владою заздалегідь?
- Куме, в країні дурнів таке "розумне" голосування виглядає цілком логічно.


Завдяки інтернету виросло ціле покоління, яке ні разу за свої слова не отримувало в пику.2021-09-19


2021-09-18
- Шановний, ви кашляєте! У вас китайський ковід?
- Не хвилюйтесь! Я вакцинувалася. От же, мої бацили схвалені фашистськими фармацевтичними корпораціями.

- Тато, не треба казати "саморобний". Кажи - "крафтовий".
- Розумнику, хутко бери крафтову лопату і пішли Майнити картоплю.

Про вакцинацію дохідливо і ясно:
Здоровому вакцина не потрібна,
Ну, а хворому - до смерті небезпечна.


2021-09-13
Блогерство - чума XXI століття.

Люди, яких чипували, бачать сни з рекламою.

Олімпіаду 2042 року вирішено провести в Люксембурзі. Тепер уряду країни доведеться не тільки будувати нові спортивні комплекси, а й завойовувати нові території.

- Чуваський священик закликав патріарха московського і всія ФСБ оприлюднити свої доходи.
- Якщо московський патріарх оприлюднить свої доходи, всі зрозуміють, що бога нема.

Талібан стверджує, що Афганістан зараз найбезпечніша країна в світі.
Напевно, це тому, що вони заборонили жінкам керувати машинами.


2021-09-09
Ось і підросло покоління бабусь, які самі були повіями й наркоманками ...

Мої батьки прийняли непросте рішення. Після 15 років коми, на сімейній раді було вирішено відключити від мережі домашній телефон і перестати за нього платити. Прощавай, аналоговий друже!

московський народ вирощений на своїх споконвічних, звичних з давніх часів харчах - картоплі та помідорах. І нічого американського їм не треба!


наросійська телеповія Дмитро Кисельов госпіталізований з коронавірусом. Якщо він, курва, здохне, тоді я повірю у цей й:::баний коронавірус. А якщо, трясця його бери, відкине копита і пропагандон Соловйов - повірю в бога

Спілкується дід з онуком:
- Я в твої роки мріяв в космос полетіти.
- Я б теж про це мріяв, але зараз туди тільки мільярдери літають.

Кажуть, Доктор Хаус пішов на пенсію. А сенс працювати, якщо у всіх зараз один діагноз - китайська зараза.


2021-09-08
- Я тільки що ходив до банку, хотів сплатити комунальні рахунки, і там з мене зажадали паспорт, щоб довести що це мої комунальні рахунки. У чому сенс цього? У них що, часто приходять люди, щоб сплатити чужі комунальні рахунки? І навіщо банк зупиняє їх? ..

- Вчора попросив свою доньку подати мені газету, а вона передала мені свій Айпад, сказавши, що газети зараз вже ніхто не використовує. І вона взагалі-то виявилася права: у мухи не було ніяких шансів ...

Багаторічний досвід поводження людства з природою змушує побоюватися, що всесвітня кампанія боротьби з всесвітнім потеплінням яка нині активно розкручується може привести до глобальної екологічної катастрофи.


2021-09-06
Цифрове рабство вірусної тиранії
2021-09-05
Наразі всі школи на московії зобов'язані мати флагштоки для державного прапора. Тому, що патріотизм. Добре хоч поки школи не зобов'язують мати каналізацію. Тому, що на все грошей не вистачить.

Завдяки інстаграму багато хлопців 1 вересня дізналися, що у їх дівчат є діти.

Новини з за поребрика:
Прем'єр наросії розповів школярам, що після китайського ковіда у нього настільки притупилися рецептори, що він перестав відрізняти смак ікри білуги від осетрової.


2021-09-03
Нова (ковідна) ознака інтелігентної людини:
Інтелігентна людина завжди прикриває рот рукою, коли позіхає. Навіть коли у неї на обличчі маска.


2021-09-01


От і закінчилося друге літо від народження китайської біологічної зброї ковіда ... за сумісництвом нового божества медичної тиранії, яку тепер проповідує більшість тоталітарної мерзоти на цій планеті

Всі хто думають що у Байдена деменція сильно помиляються або введені в оману, або самі займаються дезінформацією.
Він насправді на всю голову відморожений лівак і дорвавшись до влади нарешті відривається по повній втілюючи всі свої політичні погляди на практиці, при цьому вдаючи дурника, а його радикальна лівачка віцепрізедентша постійно регоче у відповідь на будь-які запитання журналістів про божевілля яке вони чинять.


2021-08-30

У електросамокатниках живуть душі колишніх камікадзе.


2021-08-292021-08-28
Назріло питання: якщо з'їсти когось вакцинованого, то чи потрібно самому ще вакцинуватися?
Заздалегідь дякую за відповідь.
Петро Людожеренко

Наталю Поклонську (колишнього прокурора окупованого Криму) призначають послом наросії на Островах Зеленого мису. В очікуванні цієї події замироточили африканські маски в храмі місцевого жерця вуду.

Багато людей пишаються своїми дуже гарними носами.
Вони спеціально носять маски під носом, щоб не позбавляти оточуючих можливості бачити цю красу.


2021-08-27
- Куме, а ви чули, що Міністр Канади у справах жінок і гендерної рівності Маріям Монсеф під час онлайн прес-конференції назвала талібів «нашими братами». Цитую: «Я хочу скористатися цією можливістю, щоб поговорити з нашими братами, талібами. Ми закликаємо вас забезпечити безпечний і надійний виїзд будь-якої людини в Афганістані з країни »
- Тю куме, а чому ви тут дивуєтеся? Вона лівачка, а для ліваків бандити і терористи завжди були класово близькими. Можна сказати, що це одна "братва".

У 20-му столітті інженери винайшли окуляри віртуальної реальності.
У 21-му столітті чиновники змусили людей носити маски віртуального здоров'я.

Таліби збираються заборонити музику в країні і виходити жінкам на вулицю. А в решті справ, по словами МЗС наросії, вони нормальні і адекватні люди.

- Як вам новий зять?
- Хороший хлопець! З вакцинованої сім'ї!


2021-08-26
Дивно, чим бідніша країна, тим складніше злетіти набитому грошима літаку з президентом який тікає.


2021-08-25
За старою доброю традицією кожен президент Афганістану закінчує своє президентство або втечею з країни або зустріччю зі своїм катом.

Все навколо "ковідно" - І кінця не видно!2021-08-24
Скажи, Ізя, це наросіяни вирішили, що Талібан договороздатний, чи Талібан прийняв наросіян за своїх?

У студентській аудиторії лектор:
- Які типи презервативів ви знаєте?
Голос із залу:
- Модератори Фейсбуку


2021-08-22
ЄС звертається до Талібану:
- Що б ми вас визнали, ви повинні включити жінок в уряд. Ось квоти.
- А вони у нас є, ось дивіться ...
- А чому вони у вас бородаті?
- А у вас?

Феміністки, верещали за те щоб президентом США став Байден і в результаті правами жінок в Афганістані рулить Талібан, продовжать кошмарити чоловіків в нормальних країнах за те, що спробував познайомитися.

В мізках сучасної молоді тільки те, що відображається на перших двох рядках пошукача.

Директор заборонив рукостискання в офісі, під загрозою штрафу у $100.
Тепер співробітники при зустрічі просто цілуються.

- А ти Петра добре знаєш?
- Та ти що, ми з ним одну маску по черзі носили.

НДР вже тридцять років як не існує, але якщо федеральний канцлер Німеччини є колишньою агенткою штазі, то вона мусить перед звільненням підписувати обхідний в Кремлі.

Він мав лише одне антитіло.
А вчора антитіло зібрало валізу і переїхало до матері.

Йде Абрам по торговому центру. Раптом, йому закортіло по-великому, прямо придавило. Залітає він до туалету, робить свої справи і бачить, що в кабінці немає туалетного паперу. Не довго думаючи, Абрам знімає з себе маску і використовує як папір. І тут він розуміє, що в торговому центрі заборонено без маски - його або оштрафують і виведуть, або змусять купити нову маску. Нічого не вдієш, Абрам пре маску з милом для рук, сушить її в сушарці і знову одягає.
Йде він такий по торговому центру і думає: а навіщо це я на туалетний папір витрачаюся?


2021-08-21
2019 рік: "Коли ж ми будемо жити добре?"
2021 рік: "Як же добре ми жили!".Copyright © 2011 - 2021 www.gumor.org